Comperia Stars

TELEPOLIS.PL Stars – najlepszy flagowiec do zdjęć – kwiecień 2016

TELEPOLIS.PL Stars – najlepszy flagowiec do zdjęć – kwiecień 2016

TELEPOLIS.PL Stars – najlepszy flagowiec do zdjęć – kwiecień 2016
Maj 12
12:10 2016

Tym razem redakcja Telepolis.pl podjęła się bardzo trudnego zadania. Jednak wykonała je brawurowo. Wykonana została wnikliwa analiza najlepszych flagowych telefonów, którymi warto wykonywać zdjęcia. Jesteście ciekawi kto wygrał? Zapraszam do zapoznania się z poniższym wpisem. A tych, którzy chcą szczegółowo zagłębić się w tę analizę zapraszamy do materiałów, które zamieszczone są na Telepolis.pl.

W pojedynku zmierzyły się telefony: Apple iPhone SE, HTC 10, Huawei P9, LG G5, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S7 i Sony Xperia Z5 Compact.

Redakcja Telepolis.pl przyznała swoje wyróżnienie Huawei P9. Pod uwagę brano takie kryteria jak: jakość zdjęć, ergonomia, szybkość i powtarzalność pracy urządzenia oraz innowacyjność. Drugie miejsce zajął smartfon LG G5.
Czytelnicy TELEPOLIS.PL drogą głosowania wyróżnili Microsoft Lumię 950 XL, na drugim miejscu znalazł Samsung Galaxy S7.

Zainteresowanych szczegółowymi wynikami głosowania zapraszamy do artykułu Fotopojedynek – głosy Czytelników. Ci którzy chcą poznać szczegółowy opis procedury testowej i opisy poszczególnych serii zdjęć powinni zajrzeć do artykułu Fotopojedynek – siedmiu wspaniałych, na stronie Telepolis.pl.

Redakcja dodatkowo przygotowało artykuł Fotopojedynek – ocena redakcji, gdzie wskazano najlepsze zdaniem redakcji telefony. Są tam tabele porównujące parametry urządzeń.

Jeśli zapoznacie się z tymi artykułami nie będziecie mieć wątpliwości dlaczego mimo wszystko redakcja uważa, że Huawei P9, powinno zostać zwycięzcą pojedynku.

Jak widzicie statuetki wysłane zostaną do dwóch producentów telefonów. My ze swojej strony serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos i wskazali najlepszy ich zdaniem flagowiec do zdjęć.

telepolis-stars_3

telepolis-stars_4

3 komentarze

 1. Stivo
  Stivo Maj 12, 15:45

  Posiadam telefon Samsung Galaxy S7. Nie był tani, bo kosztował prawie 3 tys zł – ale zdjęcia robi kiepskie jak za te pieniądze. Generalnie jest fajny, szybki – ale jak na 12mpx spodziewałem się czegoś lepszego. Za to fajnym bajerem jest możliwość nagrywania filmów UHD z 4K z 30 klatkami na sekundę. Fakt, że zajmuje dużo miejsca, ale jaką sprawia frajdę oglądanie 🙂

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. Michał
  Michał Maj 13, 07:10

  Nagrywanie w 4K rzeczywiście daje super jakość, ale dzisiejsze telewizory i monitory w 90% nie są przystosowane do ich odtwarzania. Myślę, że na poważnie technologia ta zostanie spopularyzowana za jakieś 5 do 8 lat – czyli przy kolejnej wymianie TV.
  Poradnik rzeczywiście ciekawy – dla kogoś kto kupuje telefon i zależy mu na bardzo dobrym aparacie – jest to niemal obowiązkowa lektura.
  Na zakup LG G5 poczekam aż trochę jego cena spadnie. Nie uśmiecha mi się płacić prawie 3k za niego 🙂

  Odpowiedz na ten komentarz
 3. Tadek
  Tadek Maj 13, 14:46

  ja ma iphone 6 i robi super zdjecia (jak dla mnie). Mam zastrzeżenia co do jakosci w nocy i jakosci kamerki. Fakt jest taki, ze LG G3 (stary model) tez robi dobre zdjecia.

  Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz