Comperia Stars

Najlepsza oferta z telefonem Huawei P9 czerwiec 2016

Najlepsza oferta z telefonem Huawei P9 czerwiec 2016

Najlepsza oferta z telefonem Huawei P9 czerwiec 2016
29 czerwca
09:34 2016

Według kwietniowego rankingu TELEPOLIS.PL Stars najlepszym flagowcem do zdjęć okazał się HuaweiP9. Redaktorzy TELEPOLIS.PL idąc za ciosem postanowili przyznać czerwcową statuetkę operatorowi, który posiada najlepszą ofertę z tym telefonem. Kto wygrał?

Pod uwagę wzięto oferty abonamentowe, w ramach których mamy do dyspozycji nielimitowane połączenia, wiadomości oraz minimum 5 GB transmisji danych. W przypadku, gdy konieczne było wydanie dodatkowych kilku złotych na usługę, oferta także kwalifikowana była w rankingu.

Pod uwagę brano oferty dla nowych klientów, z umową na 24 miesiące, z e-fakturą, dostępne w internetowym kanale sprzedaży.

W rankingu znalazły się po dwie oferty, czterech operatorów: JA+ 89,99+ oraz JA+ 139,99+ Plusa, Comfort oraz Max T-Mobile, Smart Plan LTE na raty Orange i Formuła Solo M oraz Formuła Solo L Playa.

Na pierwszym miejscu znalazła się oferta T-Mobile, za 24-miesięczną umowę z miesięcznym abonamentem w wysokości 69,99 zł (taryfa Comfort). Atrakcyjna okazała się również druga oferta tego operatora – Max. Na trzecim miejscu znalazła się oferta Formuła Solo M Playa

Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami rankingu to zapraszamy do rankingu ofert abonamentowych z telefonem Huawei P9 na Telepolis.pl

T-Mobile serdecznie gratulujemy!