Comperia Stars

Jak działa Comperia Stars

Jak działa Comperia Stars

Jak to działa?

Analitycy porównywarki Comperia.pl co miesiąc tworzą rankingi, w ramach których wyróżniają najlepsze:

  • lokaty bankowe,
  • konta oszczędnościowe,
  • kredyty gotówkowe,
  • kredyty hipoteczne,
  • ubezpieczenia komunikacyjne.

Podstawą tworzenia rankingu są głosy oddane przez użytkowników platformy Fast50Club. To oni poprzez udostępnioną ankietę wskazują kryteria wyboru odpowiednich produktów. Bazując na tych parametrach analitycy korzystając z danych z porównywarek finansowych dostępnych na Comperia.pl tworzą rankingi. Rankingi te publikowane są na stronie www.comperia.pl.

Na tym jednak nie koniec… Zwycięzcy rankingów otrzymują dedykowaną statuetkę Comperia Stars. Nagrody te wręczane są osobiście, lub przesyłane drogą pocztową.

Podczas osobistego wręczania nagród przeprowadzane będą wywiady z przedstawicielami zwycięskich banków. Wywiady te publikowane są na stronie internetowej www.comperiastars.pl

Wybierz najlepsze produkty

Wystarczy, że zalogujesz się do Fast50Club i weźmiesz udział w naszej ankiecie, w ramach której wskażesz jakie produkty bankowe najbardziej Cię interesują. Pozwoli to naszym analitykom przygotować ranking takich produktów jakie spełnią Twoje oczekiwania. Dodatkowo pozwala to na zdobycie kolejnych punktów aktywności w Fast50Club.