Comperia Stars

Comperia Stars – Ty też możesz mieć wpływ!

Comperia Stars – Ty też możesz mieć wpływ!

Comperia Stars – Ty też możesz mieć wpływ!
09 marca
10:17 2016

Comperia Stars to nowa inicjatywa portalu Comperia.pl. Dzięki niej chcemy promować najlepsze oferty produktów oszczędnościowych, kredytów, a już niebawem również ubezpieczeń komunikacyjnych i ofert telekomunikacyjnych. Ty też możesz mieć jednak wpływ na to za co nagradzane będą banki!

W jaki sposób możesz mieć wpływ na wyniki rankingu?

Aby rankingi przygotowywane przez analityków Comperia.pl były jak najbardziej obiektywne, kryteria jakie będą brane pod uwagę przy układaniu zestawień będą wynikały z głosowania użytkowników portalu Fast50Club. Na platformie udostępniane są ankiety, które pod koniec każdego miesiąca wypełniać mogą zarejestrowani użytkownicy platformy.

Czym jest Fast50Club?

Większość użytkowników portalu Comperia.pl z pewnością wie czym jest Fast50Club. Wyjaśnijmy to jednak tym, którzy z klubem nie mieli jeszcze do czynienia. Otóż Fast50Club to platforma internetowa, na której za skuteczne polecenie lub skorzystanie z oferty produktów finansowych i telekomunikacyjnych otrzymać można bonus finansowy. Pozwala to oszczędzić czas i pieniądze, a także pomóc swoim znajomym. A co najważniejsze zarobić realne pieniądze!

Punkty aktywności i punkty polecenia

Na platformie Fast50Club zbierasz punkty, które przyznawane są w dwóch kategoriach. Po pierwsze to punkty za rekomendację (polecenie), po drugie – punkty za aktywność. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat punktów bonusowych warto zapoznać się z regulaminem Fast50Club. Dlaczego jest to istotne? Ponieważ za wypełnienie ankiety otrzymać można punkty aktywności.

Jak głosować?

Skoro wiesz już czym jest platforma Fast50Club, i zainteresował Cię ten projekt to na prawdę warto się tam zarejestrować. Zajmie to tylko chwilę. To czy zechcesz korzystać z ofert czy je polecać zależy tylko od Ciebie.

Pamiętaj jednak, że możesz również wziąć udział w naszej ankiecie, w ramach której wskażesz jakie produkty bankowe najbardziej Cię interesują. Ankiety są krótkie, ale skonstruowane tak, abyś mógł wskazać interesujące Cię w przypadku danego produktu parametry.

Będziemy wdzięczni za każde wypełnienie, ponieważ pozwoli to naszym analitykom przygotować ranking takich produktów jakie spełnią Twoje oczekiwania.