Comperia Stars

Pierwszy film Comperia Stars!

Pierwszy film Comperia Stars!

Pierwszy film Comperia Stars!
Kwiecień 04
10:40 2016

Miło nam zaprezentować pierwszy, ale z pewnością nie ostatni film Comperia Stars!

Miłego oglądania!

Jest to już od jakiegoś czasu zapowiadana przez nas rozmowa Mikołaja Fidzińskiego z Panią Agnieszką Krawczyk, dyrektor Departamentu Produktów Bankowości Hipotecznej PKO BP.

Dowiecie się z niego między innymi: Jak się konstruuje dobre oferty produktów hipotecznych? Na jakie oferty mogą liczyć posiadacze Karty Dużej Rodziny? Czy wstrzymanie dopłat MDM będzie miało wpływ na wstrzymanie akcji kredytowej?

4 komentarze

 1. Maria
  Maria Kwiecień 04, 11:19

  Jak najwięcej takich wywiadów z przedstawicielami poszczególnych banków. Informacje konkretne i niektóre z nich zupełnie dla mnie nowe. Nie wiedziałam ,ze z kartą dużej rodziny mogę liczyć na szczególne traktowanie właśnie w tym banku.A kartę taka posiadam .

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. Jonasz
  Jonasz Kwiecień 04, 19:18

  Świetna oferta oszczędzania długoterminowego. Jestem studentem 4 roku ,mam stypendium naukowe plus pomoc rodziców i jestem szczerze tym oszczędzaniem zainteresowany.Nie wiem kiedy kupie sobie mieszkanie ,ale mam poważny zamiar zacząć oszczędzać na ten cel.Coś w tych przysłowiach jednak jest. 😉 Ziarnko do ziarnka .

  Odpowiedz na ten komentarz
 3. Helena
  Helena Kwiecień 05, 10:01

  Ciekawa i rzeczowa rozmowa. Nawet nie wiedziałam ,że jest fundusz wsparcia dla kredytobiorców i chętnie z tę wiadomość przekażę moim znajomym .Mają kłopoty w spłacaniu rat i z tego co się tutaj dowiedziałam mogą jednak liczyć na pomoc.Na pewno skorzystają ,tym bardziej ,że pomoc jest nieoprocentowana.

  Odpowiedz na ten komentarz
  • Piotr
   Piotr Kwiecień 05, 17:32

   Sam skorzystam .Chwilowo jestem bezrobotny i chce wyjechać za granicę do pracy.Taka pomoc mojej rodzinie z funduszu spadnie jak manna z nieba .Pracę mam juz nagraną , pieniądze będe miał na spłatę tej nieoprocentowanej pomocy.I to jest dla mnie najważniejsze ,że nieoprocentowana.

   Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz