Comperia Stars

Kwietniowe Comperia Stars rozdane!

Kwietniowe Comperia Stars rozdane!

Kwietniowe Comperia Stars rozdane!
05 maja
12:22 2016

W kwietniu przyznaliśmy pięć statuetek Comperia Stars, co mogliście śledzić na bieżąco na naszym blogu. Rankingi nie powstałyby bez Waszej pomocy! Wskazywaliście na platformie Fast50Club jakie kryteria są dla Was interesujące, a nasi analitycy tworzyli na tej podstawie rankingi. W maju schemat działań będzie podobny. Mamy już wyniki ankiet, wiemy jakie kryteria chcecie, aby wzięte były pod uwagę. Jako pierwszy gotowy będzie ranking lokat. Podobno szykuje się mała niespodzianka….

Tymczasem przypomnijmy sobie jakie oferty okazały się być najlepszymi w kwietniu i tym samym zostały wyróżnione statuetkami Comperia Stars.

Najlepszą lokatą w kwietniu 2016 okazała się być 3-miesięczna Lokata Happy Plus, która jest oprocentowana na poziomie 3,25 proc. w skali roku. Oferta ta skierowana jest do osób, które dotychczas nie były klientami Idea Banku. Warto dodać, że w tym przypadku nie ma konieczności zakładania ROR-u.

W kwietniu najlepszą ofertę konta oszczędnościowego zaproponował Bank Pocztowy. Analitycy porównywarki finansowej Comperia.pl wyróżnili ofertę Pocztowe Konto 500+. Konto oprocentowane jest na 4 proc. w skali roku. Warunkiem jest jednak wpływ środków ze świadczenia z programu Rodzina 500+. Maksymalnie zdeponować można na nim 5 000 zł.

Dla tych, którzy chcieli w kwietniu zaciągnąć kredyt nasi analitycy również przygotowali ranking, z którego wynika, że po kredyt gotówkowy warto udać się do Getin Noble Banku. Bank zaproponował „Darmowy Kredyt”. W przypadku tej oferty bank nie pobiera prowizji. Oferta ta skierowana do nowych klientów Getin Noble Banku.

Sporym zaskoczeniem mógł być dla niektórych użytkowników wynik rankingu kredytów hipotecznych w kwietniu 2016. Zwycięzcą okazał się być Bank BPS. Rzeczywiste oprocentowanie tej oferty wynosi 3,35 proc., marża banku to 1,30 proc. Jednak aby skorzystać z atrakcyjnej marży należy otworzyć w BPS konto osobiste oraz rachunek karty kredytowej VISA Gold, oraz ubezpieczyć mieszkanie.

Nasza redakcja wyszła również naprzeciw osobom, które mogą poszukiwać najlepszej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych w kwietniu 2016. Tutaj najlepszą ofertą okazała się być propozycja LINK4.
Na podium znalazły się również Proama oraz w AXA.

 
Kategoria Bank Oferta
Najlepsza lokata Idea Bank Lokata Happy Plus
Najlepsze konto oszczędnościowe Bank Pocztowy Pocztowe Konto 500+
Najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne Link4
Najlepszy kredyt hipoteczny Banku BPS Kredyt hipoteczny “Mój Dom” – oferta promocyjna z kartą kredytową BPS VISA
Najlepszy kredyt gotówkowy Getin Noble Bank Darmowy Kredyt

Zwycięzcom wszystkich rankingów przekazane zostaną statuetki, które wyglądają tak.