Comperia Stars

Pierwsze statuetki Comperia Stars przekazane!

Pierwsze statuetki Comperia Stars przekazane!

Pierwsze statuetki Comperia Stars przekazane!
24 marca
15:38 2016

Kilka dni temu na ręce Pani Agnieszki Krawczyk, dyrektor Departamentu Produktów Bankowości Hipotecznej PKO BP złożyliśmy statuetkę Comperia Stars w kategorii Najlepszy kredyt hipoteczny w lutym 2016. Niebawem opublikujemy wywiad z panią dyrektor, któremu towarzyszyło uroczyste wręczenie statuetki.

Przypomnijmy, że oferta pakietowa Własny Kąt Hipoteczny PKO Banku Polskiego została zwycięzcą lutowego rankingu kredytów hipotecznych przygotowanego przez naszą redakcję.

Nagroda_PKO_KG_01

Comperia Stars dla PKO Banku Polskiego w kategorii Najlepszy kredyt hipoteczny 2016.

camerafrontlower2

Agnieszka Krawczyk, dyrektor Departamentu Produktów Bankowości Hipotecznej PKO BP oraz Mikołaj Fidziński, Szef Redakcji Comperia.pl

To nie jedyna statuetka, którą przekażemy w tym miesiącu. Już niebawem do zwycięzców lutowych rankingów, czyli do: BGŻ BNP Paribas, Banku Zachodniego WBK oraz do Orange Finanse dotrą statuetki.

DSC_0280

Nagrody Comperia Stars dla BGŻ BNP Paribas, Banku Zachodniego WBK, oraz Orange Finanse.

BGŻ BNP Paribas otrzymał nagrodę w kategorii najlepszy kredyt gotówkowy, za ofertę Promocyjnego kredytu gotówkowego. Bank Zachodni WBK zaproponował w lutym najlepszą lokatę trzymiesięczną (Lokata Powitalna 1I2I3). Natomiast Orange Finanse wyróżniliśmy w kategorii Najlepsze konto oszczędnościowe.

Na razie zdradzamy Wam jak wyglądają statuetki Comperia Stars, ale już w wkrótce pełna relacja z jej wręczenia. Ci, którzy oczekują merytorycznej, a przy tym sympatycznej rozmowy o finansach na pewno się nie zawiodą!