Comperia Stars

Pierwsze statuetki Comperia Stars przekazane!

Pierwsze statuetki Comperia Stars przekazane!

Pierwsze statuetki Comperia Stars przekazane!
Marzec 24
15:38 2016

Kilka dni temu na ręce Pani Agnieszki Krawczyk, dyrektor Departamentu Produktów Bankowości Hipotecznej PKO BP złożyliśmy statuetkę Comperia Stars w kategorii Najlepszy kredyt hipoteczny w lutym 2016. Niebawem opublikujemy wywiad z panią dyrektor, któremu towarzyszyło uroczyste wręczenie statuetki.

Przypomnijmy, że oferta pakietowa Własny Kąt Hipoteczny PKO Banku Polskiego została zwycięzcą lutowego rankingu kredytów hipotecznych przygotowanego przez naszą redakcję.

Nagroda_PKO_KG_01

Comperia Stars dla PKO Banku Polskiego w kategorii Najlepszy kredyt hipoteczny 2016.

camerafrontlower2

Agnieszka Krawczyk, dyrektor Departamentu Produktów Bankowości Hipotecznej PKO BP oraz Mikołaj Fidziński, Szef Redakcji Comperia.pl

To nie jedyna statuetka, którą przekażemy w tym miesiącu. Już niebawem do zwycięzców lutowych rankingów, czyli do: BGŻ BNP Paribas, Banku Zachodniego WBK oraz do Orange Finanse dotrą statuetki.

DSC_0280

Nagrody Comperia Stars dla BGŻ BNP Paribas, Banku Zachodniego WBK, oraz Orange Finanse.

BGŻ BNP Paribas otrzymał nagrodę w kategorii najlepszy kredyt gotówkowy, za ofertę Promocyjnego kredytu gotówkowego. Bank Zachodni WBK zaproponował w lutym najlepszą lokatę trzymiesięczną (Lokata Powitalna 1I2I3). Natomiast Orange Finanse wyróżniliśmy w kategorii Najlepsze konto oszczędnościowe.

Na razie zdradzamy Wam jak wyglądają statuetki Comperia Stars, ale już w wkrótce pełna relacja z jej wręczenia. Ci, którzy oczekują merytorycznej, a przy tym sympatycznej rozmowy o finansach na pewno się nie zawiodą!

5 komentarzy

 1. Marlena
  Marlena Marzec 24, 20:04

  Statuetka bardzo ładna w formie .Podobają mi się też kolory .Mam nadzieję ,że będzie nie tylko wyróżnieniem ,ale i ozdobą gabinetów dyrektorów poszczególnych banków.

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. Bartek
  Bartek Marzec 25, 11:42

  Im więcej nagród i wyróżnień tym większe zaufanie klienta.Tak mi się wydaje .Jezeli produkty danego banku sa najwyżej oceniane na rynku ,to oznacza ,ze bank wychodzi na przeciw swoim klientom .Statuetka rzeczywiście bardzo ładna i będzie ozdobą .

  Odpowiedz na ten komentarz
  • Kamil
   Kamil Marzec 30, 09:57

   Różnie to jest z tym najlepszym bankiem – dziś najlepszy ten a za parę miesięcy inny.Rynek zalany jest teraz bankami a one kusza nowych klientów głownie produktami krótkimi.

   Odpowiedz na ten komentarz
   • Helena
    Helena Kwiecień 02, 16:59

    W tym przypadku nie wydaje mi się takie oczywiste ,ze ten bank będzie przegoniony w ciągu miesiąca.Jestem jego klientka od lat i nawet nie myślę o zamianie na inny.Statuetka mu sie należy i nie tylko ze względu na ten produkt.

    Odpowiedz na ten komentarz
 3. Kabra
  Kabra Kwiecień 05, 22:07

  PKO BP to solidny bank, więc nie ma co się bać brać tam kredytów.

  Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz