Comperia Stars

Już niebawem pierwszy odcinek Comperia Stars!

Już niebawem pierwszy odcinek Comperia Stars!

Już niebawem pierwszy odcinek Comperia Stars!
09 marca
10:41 2016

Jak stworzyć najlepszą na rynku ofertę kredytu hipotecznego? To pytanie zadają sobie zapewne wszyscy pracownicy biur produktów hipotecznych banków w Polsce (i nie tylko).

Według założeń Comperia Stars co miesiąc wyróżniane są najlepsze dostępne na rynku produkty w czterech kategoriach: lokaty, konta oszczędnościowe, kredyty hipoteczne i kredyty gotówkowe. Znamy zwycięzców lutowych rankingów. W kategorii kredyt hipoteczny został nim PKO Bank Polski z ofertą Własny Kąt – oferta pakietowa.

Analitycy porównywarki finansowej Comperia.pl wywnioskowali to po przeanalizowaniu dostępnych na rynku ofert, z których mogą skorzystać osoby zainteresowane kredytem hipotecznym na kwotę 214 tys. złotych, pożyczona kwota ma zostać przeznaczona na zakup mieszkania o wartości 300 tys. złotych a okres spłaty tego zobowiązania to 30 lat. Oprocentowanie rzeczywiste tego produktu wynosi 3,36 proc. W przypadku tej oferty nie pobierana jest prowizja za udzielenie kredytu.

Oferta ta pozwoliła PKO Bankowi Polskiemu na zdobycie wyróżnienia Comperia Stars. Nagroda wręczona zostanie przedstawicielowi tej instytucji osobiście podczas nagrania, w trakcie którego szef redakcji Comperia.pl Mikołaj Fidziński zada mu kilka pytań. Przebieg tej rozmowy zarejestrują kamery, dzięki czemu już niebawem będziecie ją mogli zobaczyć.