Comperia Stars

Już niebawem pierwszy odcinek Comperia Stars!

Już niebawem pierwszy odcinek Comperia Stars!

Już niebawem pierwszy odcinek Comperia Stars!
Marzec 09
10:41 2016

Jak stworzyć najlepszą na rynku ofertę kredytu hipotecznego? To pytanie zadają sobie zapewne wszyscy pracownicy biur produktów hipotecznych banków w Polsce (i nie tylko).

Według założeń Comperia Stars co miesiąc wyróżniane są najlepsze dostępne na rynku produkty w czterech kategoriach: lokaty, konta oszczędnościowe, kredyty hipoteczne i kredyty gotówkowe. Znamy zwycięzców lutowych rankingów. W kategorii kredyt hipoteczny został nim PKO Bank Polski z ofertą Własny Kąt – oferta pakietowa.

Analitycy porównywarki finansowej Comperia.pl wywnioskowali to po przeanalizowaniu dostępnych na rynku ofert, z których mogą skorzystać osoby zainteresowane kredytem hipotecznym na kwotę 214 tys. złotych, pożyczona kwota ma zostać przeznaczona na zakup mieszkania o wartości 300 tys. złotych a okres spłaty tego zobowiązania to 30 lat. Oprocentowanie rzeczywiste tego produktu wynosi 3,36 proc. W przypadku tej oferty nie pobierana jest prowizja za udzielenie kredytu.

Oferta ta pozwoliła PKO Bankowi Polskiemu na zdobycie wyróżnienia Comperia Stars. Nagroda wręczona zostanie przedstawicielowi tej instytucji osobiście podczas nagrania, w trakcie którego szef redakcji Comperia.pl Mikołaj Fidziński zada mu kilka pytań. Przebieg tej rozmowy zarejestrują kamery, dzięki czemu już niebawem będziecie ją mogli zobaczyć.

5 komentarzy

 1. Wojtek
  Wojtek Marzec 15, 15:24

  Bardzo dobry pomysł .Zawsze programy tv lepiej przemawiają do widza.Człowiek dzisiaj niestety ,ale się gubi w tym rozbudowanym rynku kredytowym .Dobrze ,że takie rankingi są przeprowadzone .Mieszkanie to raczej jedna z najważniejszych inwestycji na lata i dobrze wiedzieć ,w którym banku wychodzą na przeciw swoim klientom .Czekam na film i myślę ,że warto.

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. Ewa
  Ewa Marzec 15, 18:47

  Mam nadzieję ,że co miesiąc będzie nowy odcinek z wyróżniona instytucją i w wywiadzie telewizyjnym przybliżycie nam jego nie tylko dotychczasowe dokonania ,ale też plany na przyszłość . Może uda widzom się dowiedzieć czegoś bliżej o przyszłych promocyjnych ofertach ?

  Odpowiedz na ten komentarz
  • Ktoś
   Ktoś Marzec 23, 15:44

   Dobre by to było.Miałoby się taki bieżący wgląd w rynek kredytowy .Tyle teraz tych banków się namnożyło ,ze nawet nie za bardzo wiem ,gdzie na najlepszych warunkach starać się o kredyt krótkoterminowy ,już o hipotecznym nie wspomnę .

   Odpowiedz na ten komentarz
 3. Michał
  Michał Marzec 17, 09:38

  Czy PKO Bank Polski dalej ma najlepsze warunki tego kredytu na mieszkanie? Właśnie przymierzam się do kupienia kawalerki i raczej muszę się spieszyć ,bo chcę jeszcze skorzystać z tego programu MDM . W tej sumie ,którą bank oferuje na pewno się zmieszczę .

  Odpowiedz na ten komentarz
  • Żaneta Pilarska
   Żaneta Pilarska Autor Marzec 23, 15:48

   Według naszego rankingu najlepsze. Ale pamiętajmy, że wiele zależy od indywidualnej sytuacji klienta, i oferty z jakiej zechce skorzystać.

   Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz