Comperia Stars

Najlepsze konto oszczędnościowe sierpień 2016

Najlepsze konto oszczędnościowe sierpień 2016

Najlepsze konto oszczędnościowe sierpień 2016
Sierpień 22
13:10 2016

Dla tych, którzy chcieliby zacząć oszczędzać właśnie w bieżącym miesiącu analityk porównywarki finansowej Comperia.pl przygotował zestawienie najlepszych kont oszczędnościowych. Gdzie warto założyć takie konto? O tym poniżej (pełne zestawienie, jak co miesiąc, znajdziecie na stronie Ranking kont oszczędnościowych Comperia.pl).

Tradycyjnie pod uwagę wzięte zostały parametry wskazane przez respondentów w ankiecie na platformie Fast50Club.pl. Ankietowani wskazali, że najchętniej zainteresowaliby się rachunkiem z saldem w wysokości 10 tys. złotych.

Z analizy ofert dostępnych na rynku wynika, że Najlepsze konto oszczędnościowe oferuje Orange Finanse. Produkt oprocentowany jest na 3,50 proc. w skali roku. Należy jednak pamiętać o konieczności otwarcia ROR-u, niezbędne jest także dokonywanie płatności kartą na sumę minimum 300 złotych.

Na drugim miejscu znalazły się oferty: Eurobanku, który proponuje Rachunek Oszczędnościowy Ekstra Zysk oraz Konto Oszczędnościowe ZOŚKA w Idea Banku. Oprocentowanie nominalne tych kont wynosi 3,00 proc. w skali roku. W obydwu przypadkach konieczne jest otwarcie ROR-u. Z oferty Eurobanku mogą skorzystać tylko nowi klienci banku.

Na trzecim miejscu znalazły się konta oferowane przez: Getin Noble Bank oraz Idea Bank. Ich oprocentowanie nominalne wynosi 2,80 proc. w skali roku, a maksymalna kwota jaką można na nich ulokować to 100 tys. zł (Getin) oraz 10 tys. zł (Idea). Tutaj również należy założyć konto osobiste. Propozycja Getin Noble Banku jest adresowana wyłącznie do nowych klientów.

W zestawieniu znalazły się również konta dostępne w: Banku BPH, BOŚ Banku, Banku Millennium i Deutsche Banku.
Gratulujemy Orange Finanse otrzymania kolejnej statuetki Comperia Stars!

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz