Comperia Stars

Najlepszy kredyt hipoteczny – marzec 2016

Najlepszy kredyt hipoteczny – marzec 2016

Najlepszy kredyt hipoteczny – marzec 2016
Marzec 24
11:58 2016

W marcu jako ostatnia przyznana została statuetka Comperia Stars z rankingu kredytów hipotecznych. Który bank zaproponował najlepszą ofertę, biorąc pod uwagę wskazane przez internautów parametry? O tym poniżej!

W tym miesiącu użytkownicy Fast50Clubu wskazali, że najchętniej skorzystaliby z oferty kredytu hipotecznego na 100 tys. złotych z 10 proc. wkładem własnym, którego okres spłaty nie przekracza 10 lat. Analityk porównywarki finansowej Comperia.pl, Jacek Kasperczyk, przygotował ranking kredytów hipotecznych, z których środki można przeznaczyć na zakup działki.

Taki cel przeznaczenia kredytu wybrano, ponieważ nieruchomości gruntowe są dość łatwo dostępne, a także proponowane w atrakcyjnych cenach, co oznacza, że we wskazanej kwocie 100 tys. zł można już dokonać zakupu.

Jaki bank zaoferował najlepszą ofertę? Tym razem statuetka Comperia Stars powędruje do Banku Zachodniego WBK. Zostanie on nagrodzony za ofertę promocyjną Kredytu Hipotecznego, w ramach której rata kredytu wyniesie 884,00 zł. Rrso w przypadku tej oferty wynosi 3,86proc., w tym prowizja 2 proc.

Drugie miejsce w zestawieniu przypadło PKO BP. Rata tego kredytu wyniesie 902,00 zł, rrso tej oferty to 3,99 proc. Ogromną zaletą tej oferty jest brak prowizji. Na trzecim miejscu znalazła się oferta promocyjna Banku Pekao S.A., rrso wynosi 4,22 proc., a prowizja 1,99proc.

Poza podium znalazły się produkty dostępne w Banku BPS, mBanku, BOŚ Banku oraz Deutsche Banku. Warto jednak dokładnie przeanalizować te oferty, bo okazuje się, że rrso w przypadku najdroższej oferty może sięgnąć nawet 5,29 proc. (rata 910,00 zł).

Jeżeli się Wam marzy się spędzenie wakacji na własnej działce, to warto rozejrzeć się za najlepszą ofertą już teraz. A w pierwszej kolejności swoje kroki skierujcie, za radą naszych ekspertów, do Banku Zachodniego WBK.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

A Was, Drodzy Użytkownicy zapraszamy do dalszego śledzenia naszej strony, bo już niebawem pojawią się kolejne rankingi ofert, o których parametrach decydujecie Wy.

8 komentarzy

 1. Magda
  Magda Marzec 24, 13:33

  Trafiliście w sedno z tym rankingiem i artykułem .Własnie wczoraj ze znajomymi rozmawialiśmy o plusach posiadania takiej nieruchomości letniej .Zresztą ja też z mężem coraz częściej myślimy o kupieniu domku letniskowego poza miastem .Jesteśmy klientami BZWBK i przy najbliższej okazji dopytam o szczegóły takiego kredytu.Mamy trochę własnych oszczędności i upatrzona działkę w okolicach naszego miasta.

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. Wojtek
  Wojtek Marzec 24, 16:24

  To mi BZWBK wyjdzie jeszcze taniej .Mam większy niz wymagany wkład własny i jestem w stanie spłacić taki kredyt szybciej .Działka to zawsze dobra inwestycja – w każdej chwili można ją odsprzedać przecież z zyskiem .Dla mnie zakup takiej działki to pierwszy krok do spełnienia marzenia o własnym domu z ogrodem .

  Odpowiedz na ten komentarz
 3. Ola
  Ola Marzec 25, 12:11

  Kredyt wydaje się na bardzo przyzwoitych warunkach i chętnie sama bym go wzięła.Nie wiem za bardzo ,co rozumieć przez nieruchomości gruntowe? Czy zakup domku letniskowego na działce 5 arowej mogłabym nabyć z tym kredytem ? Czy raczej chodzi tylko o grunty?

  Odpowiedz na ten komentarz
  • Anka
   Anka Kwiecień 01, 11:06

   Zbliża się czas letni i każdy myśli o wypoczynku na swojej działce.Też jestem szczerze zainteresowana takim kredytem i w takiej wysokości ,tylko właśnie nie wiem ,czy on dotyczy domku? czy tylko gruntu? Czy koniecznie muszę zapytać w banku ,żeby o tym się dowiedzieć?

   Odpowiedz na ten komentarz
 4. Staszek
  Staszek Marzec 30, 15:23

  A ja się zastanawiam ,czy bank udzieliłby mi takiego kredytu 45000 zł. na zakup działki z domkiem ROD? Chętnie bym skorzystał i wiem ,ze mam dobra zdolność kredytową .Tylko ciekawe ,czy jak w ROD nie ma sie prawa własności gruntu to mozna kupić na kredyt domek ?

  Odpowiedz na ten komentarz
 5. Mariusz Kukowski
  Mariusz Kukowski Czerwiec 28, 13:43

  Taka kwota w zupełności wystarczy na zakup domku letniskowego czy działki inwestycyjnej. Faktycznie ostatnimi czasy bank BZWBK oferuje bardzo dobre warunki kredytów hipotecznych i wielu moich klientów również z niego korzysta.

  Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz