Comperia Stars

Najlepszy kredyt hipoteczny maj 2016

Najlepszy kredyt hipoteczny maj 2016

Najlepszy kredyt hipoteczny maj 2016
Maj 25
09:00 2016

Gdzie w maju udać się po kredyt hipoteczny ? Znamy już odpowiedz na to pytanie! Okazuje się, że od momentu, gdy publikowaliśmy ostatni ranking kredytów hipotecznych na rynku niewiele się zmieniło…

Jak co miesiąc zestawienie powstało na podstawie wyników ankiety przeprowadzonej wśród użytkowników platformy Fast50Club. Zdecydowali oni, że są zainteresowani zaciągnięciem kredytu na 10 lat, na kwotę 200 tys. zł z 10 proc. wkładem własnym.

Okazało się, że ponownie najlepszą ofertę na rynku posiada Bank BPS. Oprocentowanie rzeczywiste oferty Kredyt hipoteczny „Mój Dom” – oferta promocyjna z kartą kredytową BPS Visa wynosi 3,49 proc. Pobierana jest prowizja w wysokości 1,9 proc. Aby móc zaciągnąć ten kredyt należy otworzyć w Banku BPS konto osobiste z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowe, oraz kupić kartę kredytową i ubezpieczenie mieszkania.

Na drugim miejscu znalazł się PKO Bank Polski, z ofertą pakietową “WŁASNY KĄT hipoteczny”. Oprocentowanie rzeczywiste tego produktu wynosi 3,85 proc. W tym przypadku należy założyć konto osobiste, wykupić kartę kredytową oraz ubezpieczenie chroniące przed utratą pracy i na życie.

Trzecie miejsce zajął Bank Zachodni WBK z ofertą promocyjna Kredytu hipotecznego. Tutaj również wymagane jest wykupienie dodatkowych produktów bankowych np. konta osobistego z regularnym wpływem. Oprocentowanie rzeczywiste tego kredytu wynosi 3,86 proc., a prowizja 2 proc.

To już kolejna statuetka Comperia Stars jaką otrzymał Bank BPS. Serdecznie gratulujemy!

A Was Drodzy Czytelnicy zapraszamy do śledzenia naszych rankingów, jak również do oddawania swoich głosów w ankietach, na platformie Fast50Club-u.

Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia pełnego rankingu kredytów hipotecznych na Comperia.pl.

2 komentarze

 1. Bronson
  Bronson Maj 25, 13:24

  Powiem tutaj kontrowersyjną rzecz, ale uważam, że kredyty hipoteczne powinny być udzielane na max 20 lat. A najlepiej na 15 lat. Poza tym powinien być min. 30% wkład własny. Tutaj w tym zestawieniu są podane koszta kredytów na 10 lat. Ale wiązanie się kredytem na 30 lat – sorry, to nie dla mnie.
  RRSO na poziomie 3,49% – myślę, że jest do zaakceptowania.

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. robet
  robet Maj 30, 12:01

  A dlaczego jest to niby kontrowersyjna rzecz? To oczywiste, że jak kogoś nie stać na kredyt to nie zadłuża się i tyle.
  Wolną amerykankę w postaci udzielania kredytów we frankach szwajcarskich mamy już za sobą. Sporo osób przeznacza na spłatę kredytu we frankach nawet do 70% swoich dochodów.
  Z drugiej strony, gdyby nie kredyty to czy znacie inny sposób na możliwość zakupu własnego lokalu mieszkalnego?

  Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz