Comperia Stars

Najlepszy kredyt hipoteczny lipiec 2016

Najlepszy kredyt hipoteczny lipiec 2016

Najlepszy kredyt hipoteczny lipiec 2016
Lipiec 27
12:11 2016

Przyszedł czas na opublikowanie wyników rankingu na Najlepszy kredyt hipoteczny w bieżącym miesiącu. Który bank zwyciężył i otrzyma statuetkę Comperia Stars? O tym poniżej.

Respondenci poprzez platformę Fast50Club.pl wskazali, że najchętniej przeczytaliby ranking kredytów hipotecznych na kwotę 250 tys. zł, zaciągnięty na 20 lat. Analityk porównywarki finansowej Comperia.pl Jacek Kasperczyk taki też ranking przygotował.

Wynik rankingu nie jest zaskoczeniem. Ponownie zwycięzcą został PKO Bank Polski, który w swojej ofercie posiada WŁASNY KĄT hipoteczny – ofertę pakietową. Bank nie pobiera prowizji od udzielonego kredytu, a oprocentowanie rzeczywiste wynosi 3,63 proc. Jest to oferta pakietowa, co oznacza, że aby z niej skorzystać należy nabyć inne produkty banku.

Na drugim miejscu znalazła się oferta promocyjna Kredytu hipotecznego Banku Zachodniego WBK, którego oprocentowanie rzeczywiste wynosi 3,90 proc., doliczyć trzeba także prowizje w wysokości 2 procent. Tutaj również wymagane jest wykupienie dodatkowych produktów.

Na podium znalazła się również Megahipoteka Alior Banku, w przypadku której prowizja wynosi 1 proc., a oprocentowanie rzeczywiste 3,92 proc. Zainteresowany także musi nabyć dodatkowe instrumenty finansowe banku.
W zestawieniu znalazły się też kolejno oferty: Banku Pekao, BPS, BOŚ oraz mBank.

Kolejny miesiąc z rzędu serdecznie gratulujemy PKO Bankowi Polskiemu zwycięstwa w rankingu!
A zainteresowanych zapraszamy do pełnego rankingu na http://www.comperia.pl/ranking-kredytow-hipotecznych.html

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz