Comperia Stars

Najlepszy kredyt hipoteczny czerwiec 2016

Najlepszy kredyt hipoteczny czerwiec 2016

Najlepszy kredyt hipoteczny czerwiec 2016
Czerwiec 21
13:08 2016

Historia lubi się powtarzać…. Tak możemy podsumować wyniki najnowszego rankingu kredytów hipotecznych, przygotowanego przez analityka porównywarki finansowej Comperia.pl Jacka Kasperczyka. Kilka miesięcy temu przyznał on pierwszą lokatę w kategorii Najlepszy kredyt hipoteczny PKO Bankowi Polskiemu, teraz uczynił to po raz drugi.

Statuetka Comperia Stars w kategorii Najlepszy kredyt hipoteczny zostanie podobnie jak w lutym br. przekazana przedstawicielom PKO BP. “WŁASNY KĄT hipoteczny” – oferta pakietowa okazała się być najlepszą, biorąc pod uwagę kryteria wskazane przez użytkowników platformy Fast50Club. Wskazali oni, że najchętniej zaciągnęliby zobowiązania na maksymalnie 20 lat, w kwocie 180 tys. złotych z przeznaczeniem na zakup nieruchomości wartej 200 tys. złotych.

W przypadku oferty PKO BP “WŁASNY KĄT hipoteczny” liczyć można na oprocentowanie rzeczywiste na poziomie 3,87 proc., bank wymaga jednak zakupu ROR-u, karty kredytowej i ubezpieczenia.

Na drugim miejscu znalazła się oferta kredytu hipotecznego Banku Zachodniego WBK. RRSO tego kredytu wynosi 3,88 proc. Pobierana jest prowizja w wysokości 2 procent. W tym przypadku również należy wykupić dodatkowe produkty.

Na podium znalazła się także oferta Alior Banku, który proponuje kredyt hipoteczny z prowizją na poziomie 1 proc., a RRSO wynosi 3,91 proc. Również wymagany jest zakup dodatkowych produktów bankowych.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a Was Drodzy Czytelnicy zapraszamy na nasza stronę Comperia.pl, gdzie znajdziecie ranking kredytów hipotecznych na Comperia.pl

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz