Comperia Stars

Najlepszy kredyt gotówkowy sierpień 2016

Najlepszy kredyt gotówkowy sierpień 2016

Najlepszy kredyt gotówkowy sierpień 2016
Sierpień 18
13:06 2016

Za którą ofertę kredytów gotówkowych przyznamy w tym miesiącu Comperia Stars? Znamy już odpowiedz na to pytanie i z chęcią się nią z Wami podzielimy!

Analityk porównywarki finansowej Comperia.pl Jacek Kasperczyk przeanalizował, jak co miesiąc, oferty kredytów gotówkowych. Wziął pod uwagę wyniki ankiety przeprowadzonej na portalu Fast50Club.pl. Okazało się, że respondenci zainteresowani są analizą ofert kredytów w wysokości 3 tys. złotych, której okres spłaty nie przekracza 1 roku.

Z rankingu wynika, że Najlepszą propozycją jest “Oferta 0%” Alior Banku. Oprocentowanie tego produktu wynosi 0. Należy jednak pamiętać o prowizji za udzielenie kredytu w wysokości 7,90 proc. Zaciągając ten kredyt na rok, w kwocie 3000 zł, miesięcznie regulować będziemy ratę w wysokości 269,75 zł.

Na drugim miejscu znalazła się oferta Kredyt Plus Volkswagen Banku Polska. Bank nalicza za udzielenie 3 proc. prowizję. RSSO tego kredytu wynosi 15,62 proc., oznacza to, że miesięczna rata wynosi 270,21 zł.

Na podium znalazła się również propozycja Banku Millennium – “Pożyczka Gotówkowa dla nowych klientów banku”. Oprocentowanie rzeczywiste tego kredytu wynosi 16,89 proc. Bank za udzielenie tego zobowiązania nie pobiera prowizji. Miesięcznie spłacać będziemy ratę w wysokości 271,78 zł.

W zestawieniu znalazły się także propozycje: Getin Banku, Santander Consumer Banku, Raiffeisen Polbank oraz T-Mobile Usługi Bankowe.

Zainteresowanych dogłębną analiza zapraszamy do zestawienia kredytów gotówkowych na stronie Comperia.pl.

Alior Bankowi serdecznie gratulujemy zwycięstwa!

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz