Comperia Stars

Najlepszy kredyt gotówkowy – marzec 2016

Najlepszy kredyt gotówkowy – marzec 2016

Najlepszy kredyt gotówkowy – marzec 2016
Marzec 17
14:46 2016

Jeśli planujemy Święta z rozmachem i chcemy posiłkować się kredytem to ostatni moment, żeby go zaciągnąć! Który bank proponuje nam obecnie najlepszą ofertę? I do której instytucji trafi statuetka Comperia Stars w kategorii Najlepszy kredyt gotówkowy 2016? O tym poniżej.

Ankietowani w panelu Fast50Club zdecydowali, że chcą się dowiedzieć, gdzie w marcu otrzymają najlepszy kredyt gotówkowy na kwotę 5 tys. zł z 12-miesięcznym okresem spłaty.

Autor rankingu, analityk porównywarki Comperia.pl Jacek Kasperczyk podkreśla fakt, że istotne dla ogólnej sytuacji kredytobiorców jest to, że gotówki są obecnie dość atrakcyjnie oprocentowane, a średnie nominalne oprocentowanie takich zobowiązań wynosi 7,56 proc.

Ale do rzeczy. Jaki bank, więc oferuje obecnie najlepszy kredyt gotówkowy? Okazuje się, że najlepszą ofertę na kwotę 5 tys. złotych otrzymać można w Alior Banku. W ramach „Oferty 0%”, klient będzie musiał uregulować dwanaście comiesięcznych rat w wysokości 437,50 zł. Oprocentowanie rzeczywiste tego kredytu wynosi 9,49 proc. Prowizja w tym przypadku wynosi 5 procent.

Jak wynika z rankingu warto również wziąć pod uwagę ofertę „Kredyt plus” Volkswagen Banku direct, oraz „Pożyczkę gotówkową” w T-Mobile Usługi Bankowe. Miesięczne raty wyniosą tutaj kolejno: 450,35 zł i 455,38 zł.

Różnice jakie widzimy nie są kolosalne. Jednak zawsze warto wybierać najlepsze oferty, co ułatwia naszym czytelnikom śledzenie rankingów na Comperia.pl. Do czego zachęcamy!

Alior Bankowi gratulujemy zdobycia wyróżnienia Comperia Stars, w kategorii Najlepszy kredyt gotówkowy w marcu 2016!

7 komentarzy

 1. Jan
  Jan Marzec 18, 10:34

  Najlepiej to zaoszczędzić na każde święte .:) No cóż ,nie zawsze jest to możliwe .Sam w tym roku potrzebuję zastrzyku pieniędzy w związku z Wielkanocą .Jestem klientem Alior Banku i nie mam obecnie żadnych zobowiązań .Czy z emeryturą 1600 zł. mogę się starać o kredyt 3000 na 12 miesięcy? Wcześniej nie miałem opóźnień w spłatach zobowiązań.

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. Maria
  Maria Marzec 18, 10:45

  Witam .Potrzebuję pilnie kwotę 5000 .Nie jestem klientem tego banku .Mam stała prace z dochodami 5000 na rękę .Obecnie mam kredyt 14000 ,który skończę spłacać w BZWBK w kwietniu przyszłego roku.Mam dobra zdolność kredytową i żadnych opóźnień w spłacie zobowiązań dotychczasowych.Czy jest możliwość w takiej sytuacji ,żebym dostała kredyt 5000 w Alior Banku?

  Odpowiedz na ten komentarz
 3. Magda
  Magda Marzec 20, 17:06

  W sumie dobrze ,że takie rankingi są .Przynajmniej człowiek mniej więcej wie co się dzieje w świecie pożyczek .Najlepiej jednak nie brać kredytów tylko wcześniej zaoszczędzić .Dobrze ,że banki obniżają koszty kredytów,bo przecież na tych produktach najwięcej chyba zarabiają .

  Odpowiedz na ten komentarz
  • Olek
   Olek Marzec 23, 08:58

   Banki zarabiają na wszystkich pieniądzach i wszelakich wykonywanych nimi transakcjach .Teraz niestety lokaty kiepsko oprocentowane ,być może wszystko się wreszcie zmieni.A tanie kredyty to nie wiem do końca ,czy są takie tanie i warto się zadłużać .

   Odpowiedz na ten komentarz
 4. Tadek
  Tadek Marzec 22, 19:32

  w dzisiejszym czasie takie porównywarki są konieczne .Minęły czasy ,kiedy były dwa banki w mieście i wszystko było wiadome.Mnożą się promocje i oferty i trzeba na początku przymierzania się do kredytu zerknąć na aktualny ranking.Internet jest do tego najlepsza drogą .

  Odpowiedz na ten komentarz
  • Ktoś
   Ktoś Kwiecień 06, 10:33

   A ja bym tak nie dowierzała porównywarkom i wszelakim rankingom ,promocjom tanich kredytów – też nie.Jak dojdzie do brania kredytu to zawsze w ostatecznym rachunku ,po doliczeniu wszystkich dodatków pieniężnych ,wcale nie wychodzi tanio.Kredyt jest zadłużeniem i o tym fakcie pamiętac trzeba .Zaden bank nie da niczego za darmo.

   Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz