Comperia Stars

Najlepszy kredyt gotówkowy – maj 2016

Najlepszy kredyt gotówkowy – maj 2016

Najlepszy kredyt gotówkowy – maj 2016
Maj 19
12:01 2016

Już czas zdradzić Wam, kto w majowym rankingu ma najlepszą ofertę kredytów gotówkowych. Przed nami kolejny długi weekend, więc taka informacja może się przydać.

W panelu Fast50Club, tradycyjnie już, przeprowadziliśmy ankietę dotyczącą podstawowych parametrów produktów bankowych. W tym miesiącu okazało się, że najbardziej interesuje Was ranking kredytów gotówkowych na 2 lata, na kwotę 5 tys. złotych. Naszych ekspertów nie trzeba było długo prosić i tak jak sobie życzyliście, ranking został przygotowany.

Najlepszą oferta na rynku, dla przyjętych parametrów, okazała się propozycja Volkswagen Banku Polska. Jeśli zdecydujecie się na ich Kredyt Plus to miesięcznie rata będzie Was kosztowała 235,25 zł. Bank pobiera od udzielonego kredytu 3 proc. prowizji. Oprocentowanie rzeczywiste wynosi 12,63 proc.

Na drugim miejscu uplasowała się oferta Banku Pocztowego. W tym przypadku oprocentowanie rzeczywiste jest niewiele wyższe i wynosi 12,65 proc. Oznacza to, że trzeba będzie uiszczać ratę w wysokości 235,30 zł. Prowizja za udzielenie tego kredytu wynosi 9,50 proc. Na trzecim miejscu uplasował się Raiffeisen Polbank. RRSO oferty Kredyt na miarę – oferta Lojalny Bank wynosi 13,67 proc. Klient będzie musiał spłacać miesięcznie ratę w wysokości 237,42 złotych.

W zestawieniu znalazły się również oferty: Getin Noble Banku, BOŚ Banku, Santander Consumer Banku oraz w BZ WBK. Korzystając z ofert wymienionych banków, maksymalna miesięczna rata wyniesie 242 złotych.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, tym bardziej, że to pierwsza statuetka Comperia Stars, którą Volkswagen Bank Polska otrzyma!

2 komentarze

 1. arczi
  arczi Maj 19, 12:19

  Strasznie wkurzają mnie te telefony z banków typu: “czy nie potrzebuje Pan kredytu”? Najgorsze jest to, że w większości przypadków nie można skorzystać z usług bankowych bez wyrażenia zgody na takie telefony. Gdzieś czytałem, że we Francji mają wprowadzić taką bazę danych, że będzie można dodać swój nr telefonu, po tym zabiegu nikt nie będzie mógł do mnie zadzwonić w celach marketingowych.

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. korsarz
  korsarz Maj 20, 07:41

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania na poziomie od 12% w skali roku, przy obecnych niskich stopach procentowych wydaje się bardzo dużo.
  Zastanawiam się czy doliczają do tego również konieczność założenia rachunku bankowego w banku w którym pobierany jest kredyt. Pewnie tak. I pewnie ten rachunek jest płatny np 6 zł w skali miesiąca.

  Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz