Comperia Stars

Najlepszy kredyt gotówkowy lipiec 2016

Najlepszy kredyt gotówkowy lipiec 2016

Najlepszy kredyt gotówkowy lipiec 2016
Lipiec 26
09:18 2016

Lato to pora wzmożonych wydatków, w końcu urlop, a co za tym idzie – wydatki na wczasy, wyjazdy, camping. Jeśli nie jesteście na to odpowiednio przygotowani to warto, abyście skorzystali z naszego najnowszego rankingu kredytów gotówkowych. Dowiecie się jaki bank oferuje najlepszy kredyt gotówkowy, oraz do której instytucji zostanie przekazana statuetka Comperia Stars.

Analityk porównywarki finansowej Comperia.pl Jacek Kasperczyk przygotował w tym miesiącu, w oparciu o wyniki ankiety opublikowanej na stronie internetowej Fast50club.pl ranking kredytów na kwotę 2 tys. zł, których spłata przewidziana jest w ciągu roku.

Okazało się, że najlepszą obecnie ofertą na rynku jest Darmowy Kredyt Getin Noble Banku. zobowiązanie to, jak wskazuje nazwa jest darmowe, co oznacza, że oprocentowanie nominalne oraz prowizja pobierana za udzielenie tego zobowiązania wynosi 0 procent. Są jednak ograniczenia, z kredytu mogą skorzystać osoby, które na dzień złożenia wniosku nie posiadają w Getin Banku żadnego produkty finansowego.

Osoby, które nie spełniają tych wymagań swoje kroki powinny skierować do Banku Pekao, który oferuje Pożyczkę Ekspresową. Oprocentowanie rzeczywiste tego zobowiązania wynosi 9,37 proc., miesięczna rata kredytu wyniesie 174,89 zł. Dodajmy, że aby móc skorzystać z tego kredytu należy posiadać w Pekao konto osobiste.

Według naszego analityka warto również pochylić się nad Ofertą 0% Alior Banku, której oprocentowanie nominalne wynosi 0 procent. Prowizja za udzielenie tego kredytu 7,90 proc. Rata kredytu wyniesie tym samym 179,83 złotych.

W zestawieniu znalazły się też kolejno oferty Banku Millennium, Getin Noble Banku, Santander Consumer Banku oraz Raiffeisen Polbanku. Oprocentowanie rzeczywiste tych zobowiązań przyjmuje wartości od 16,89 proc. do 19,31 proc.

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz