Comperia Stars

Najlepszy kredyt gotówkowy – kwiecień 2016

Najlepszy kredyt gotówkowy – kwiecień 2016

Najlepszy kredyt gotówkowy – kwiecień 2016
Kwiecień 21
11:47 2016

Koniec miesiąca zbliża się wielkimi krokami, co oznacza jedno – możemy już poznać wyniki kwietniowego rankingu kredytów gotówkowych. Który bank został wyróżniony przez analityka porównywarki finansowej Comperia.pl, Jacka Kasperczyka?

Tym razem respondenci poprzez ankietę zamieszczoną na portalu Fast50Club wskazali, że są zainteresowani zaciągnięciem kredytu gotówkowego na kwotę 2 tys. złotych, którego okres spłaty wynosi dwanaście miesięcy/ z dwunastomiesięcznym okresem spłaty.

Okazało się, że najlepszą ofertę znaleźć można w Getin Noble Banku. Wyróżniony został „Darmowy Kredyt”, który, jak sama nazwa wskazuje, jest udzielany za darmo. Za obsługę nie zapłacimy ani grosza. Co miesiąc zobowiązani będziemy jedynie do spłacania części kapitałowej zobowiązania. Rata zobowiązania wyniesie 166,67 zł. Oferta jest skierowana do nowych klientów Getin Noble Banku.

Jeśli już jesteśmy klientami Getin Noble Banku warto rozważyć zaciągniecie zobowiązania w Alior Banku, który proponuje „Ofertę 0%”. W tym przypadku oprocentowanie nominalne kredytu wynosi zero. Klient ponosi jednak koszt prowizji w wysokości 5 proc., RRSO tego zobowiązania wyniesie 9,49 proc., a comiesięczna rata – 175 złotych.
Na podium znalazła się również druga oferta Getin Noble Banku. Ten kredyt gotówkowy oprocentowany jest na poziomie 18,66 proc. Comiesięczna rata wyniesie 182,63 zł.

W zestawieniu znalazły się także oferty: Inteligo, BOŚ Bank, Santander Consumer Bank oraz Raiffeisen Polbank. Autor rankingu podkreśla jednak, że wysokość comiesięcznej raty w każdym z przypadków nie przekracza 185 złotych.

Getin Noble Bankowi serdecznie gratulujemy zdobycia wyróżnienia Comperia Stars!

7 komentarzy

 1. Robert
  Robert Kwiecień 25, 09:57

  Dlaczego w tej tabelce z linka w powyższym artykule: http://www.comperia.pl/ranking-kredytow-gotowkowych.html na pozycji pierwszej i trzeciej (wiersz 1 i 3) znajduje się Getin Noble Bank. Pierwsza oferta jest darmowa, a w drugiej RRSO wynosi 18,66%.
  1 bank ma dwie oferty? Chyba tylko ktoś bardzo naiwny skorzystałby z tej drugiej 🙂

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. asia
  asia Kwiecień 25, 12:57

  Zaraz zaraz, chcesz mi powiedzieć, Getin Noble Bank daje kredyt w wysokości 2 tys zł za darmo? Nie ma żadnych ukrytych kosztów?
  Fakt, że jest to 2 tys zł, ale oferta jest lepsza niż w Pracowniczej Kasie Zapomogowo Pożyczkowej u mnie w pracy 🙂

  Odpowiedz na ten komentarz
 3. asia
  asia Kwiecień 25, 14:18

  Zawsze można wziąć kredyt na mamę, brata, siostrę czy babcie 🙂 Przy odpowiednim zaangażowaniu rodziny można za darmo pożyczyć sporą sumkę. Lepiej niż w przypadku chwilówek.
  A jeszcze pytanie – czy Getin Noble Bank wymaga zaświadczeń o dochodach? Czy wystarczy zwykłe oświadczenie. Podobnego do takiego jakie składa się gdy zaciąga się sprzęt w sklepach z elektroniką na raty?

  Odpowiedz na ten komentarz
 4. trezor
  trezor Kwiecień 26, 13:46

  Akurat brałem kredyt w Raiffeisen Polbank, ale widzę, że trochę sfrajerowałem, bo w Aliorze jest dużo taniej. A też niby korzystałem z jakiś porównywarek kredytowych ;/
  Tylko, że to było 2 miesiące temu – myślicie, że oprocentowanie od tego okresu aż tak bardzo spadło? Jestem lekko kilka stówek w plecy ;/

  Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz