Comperia Stars

Najlepszy kredyt gotówkowy czerwiec 2016

Najlepszy kredyt gotówkowy czerwiec 2016

Najlepszy kredyt gotówkowy czerwiec 2016
Czerwiec 28
08:47 2016

Przydałaby się gotówka na wakacje? Ale jak ją zdobyć tanio i szybko? (z pominięciem chwilówek, w których i tak na pewno tanio nie będzie:)). Warto udać się po kredyt do zwycięzcy naszego rankingu. A kto jest nim w tym tygodniu? Zapraszamy do wpisu.

Tradycyjnie parametry wzięte pod uwagę podczas tworzenia rankingu zostały wskazane przez użytkowników platformy Fast50Club. Okazało się, że są oni zainteresowani kredytem gotówkowy w kwocie 2 tys. złotych, z 12-miesięcznym okresem spłaty.

Zwycięzcą okazał się Getin Bank oferujący “Darmowy Kredyt”. Dla wskazanej wyżej kwoty udzielany jest on za darmo. Mogą z niego skorzystać osoby, które na dzień złożenia wniosku nie posiadały w Getin Noble Banku żadnego innego produktu.
Na drugim miejscu znalazła się “Oferta 0%” Alior Banku. Oprocentowanie nominalne tego kredytu jest równe zero. Prowizja przy tym kredycie wynosi natomiast 5 procent. RRSO tego kredytu równa się 9,49 proc.

Na ostatnim miejscu podium znalazł się Bank Millennium ze swoją pożyczką gotówkową, której oprocentowanie rzeczywiste wynosi 16,89 proc. w tym przypadku nie pobierana jest żadna prowizja.

W zestawieniu znalazły się również oferty: Getin Noble Banku, Raiffeisen Polbanku, Santander Consumer Banku oraz T-Mobile Usługi Bankowe.

Zainteresowanych odsyłamy do pełnego rankingu kredytów gotówkowych na Comperia.pl

Natomiast Getin Noble Bank serdecznie gratulujemy!