Comperia Stars

Najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne lipiec 2016

Najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne lipiec 2016

Najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne lipiec 2016
Lipiec 29
11:50 2016

Przyszła pora, aby zdradzić Wam, które Towarzystwo Ubezpieczeniowe posiada najlepszą ofertę OC + AC + NNW. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem, lub do zgłębienia wiedzy na stronie Comperia.pl, bo tam też opublikowany został pełen ranking, który przygotował analityk porównywarki finansowej Jacek Kasperczyk, we współpracy z ekspertami Comperia Ubezpieczenia.

W bieżącym miesiącu przygotowane zostało zestawienie polis komunikacyjnych dla posiadaczy dziesięcioletniego Volkswagena Passata z silnikiem 1,9 TDI w wersji Trendline, posiadających 60 procent zniżek i mieszkających w mieście powyżej 200 tys. mieszkańców. Parametry te wskazali użytkownicy platformy Fast50Club.pl.

Okazało się, że najatrakcyjniejszą ofertę posiada Proama. Tam za ubezpieczenie komunikacyjne zawierające polisę od odpowiedzialności cywilnej, autocasco i nieszczęśliwych wypadków zapłacimy 1403 zł.

Niewiele droższą, bo o 5 zł, propozycję ma towarzystwo ubezpieczeniowe HDI. Tutaj za polisę OC + AC + NNW zapłacimy 1408 złotych.

Trzecią lokatę w zestawieniu zajęło TU Warta. Za ten sam pakiet ubezpieczeniowy zapłacimy 1476 zł.
W zestawieniu znalazły się tez oferty: Generali, Axa, PZU, MTU, Allianz, Gothaer, Compensa. Różnice w cenach są duże, bo za ten sam pakiet zapłacić możemy nawet 2 444,00 zł. Stanowi to dowód na to, że warto korzystać z podobnych zestawień, do czego serdecznie zachęcamy.

Kolejny ranking już za miesiąc!

A TU Proama serdecznie gratulujemy!

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz