Comperia Stars

Najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne czerwiec 2016

Najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne czerwiec 2016

Najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne czerwiec 2016
Czerwiec 20
09:59 2016

W tym miesiącu analityk porównywarki finansowej Jacek Kasperczyk, przy pomocy specjalistów z Comperia Ubezpieczenia sprawdził, gdzie warto się udać, chcąc nabyć pakiet ubezpieczeniowy OC + AC + assistance. Jesteście zainteresowani wyników analizy? Jeśli tak to zapraszamy poniżej!

Zestawienie zostało przygotowane z myślą o 38-letniej osobie mieszkającej w średniej wielkości mieście, posiadającej 60 proc. zniżek i jeżdżącej samochodem marki Peugeot 107 z silnikiem 1.0 wyprodukowanym w 2010 roku. Parametry, z których skorzystano przy przygotowaniu rankingu zostały wskazane przez użytkowników platformy Fast50Club.

Okazało się, że chcąc nabyć pakiet ubezpieczeniowy zawierający polisę OC, AC i assistance w pierwszej kolejności warto udać się do Generali, można tam liczyć na składkę w wysokości 805 złotych.

Na drugim miejscu znalazła się oferta Liberty Ubezpieczenia. Tutaj zainteresowany zapłaci za polisę OC + AC + assistance 810 złotych. Na podium znalazła się też propozycja Proamy, roczna składka wyniesie tutaj, dla wskazanego przykładu 838 złotych.

Całość rankingu ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziecie Comperia.pl
Genreali gratulujemy, niebawem przekazana zostanie statuetka Comperia Stars!.