Comperia Stars

Najlepsze konto oszczędnościowe lipiec 2016

Najlepsze konto oszczędnościowe lipiec 2016

Najlepsze konto oszczędnościowe lipiec 2016
Lipiec 22
15:17 2016

Kilka dni temu podaliśmy wyniki rankingu na Najlepszą lokatę w lipcu 2016, dziś przyszła kolej na ogłoszenie zwycięzcy rankingu kont oszczędnościowych. Jaki produkt wyróżnił analityk porównywarki finansowej Jacek Kasperczyk? O tym poniżej.

Respondenci w ankiecie na stronie fast50club.pl podali, że w lipcu najchętniej przeczytaliby ranking kont oszczędnościowych z saldem na poziomie 10 tys. zł. Taką też kwotę wzięto pod uwagę przy przygotowywaniu rankingu.

Tym samym okazało się, że najlepsze konto oszczędnościowe można założyć w Orange Finanse. Wyróżniony produkt jest oprocentowany na 3,50 proc. w skali roku, przy czym maksymalna kwota jaką można ulokować to 10 tys. złotych. Jednak aby móc skorzystać z takich warunków należy założyć ROR i dokonywać płatności kartą debetową na kwotę 300 zł.

Na kolejnych dwóch miejscach podium znalazły się konta oszczędnościowe Idea Banku. Konto Zośka i Konto Zyskowne, które oprocentowane są kolejno na poziomie 3 proc. i 2,80 proc. w skali roku. W obydwu przypadkach należy założyć ROR. Maksymalnie ulokować na nich możemy 100 tys. zł (ZOŚKA) i 10 tys. zł (ZYSKOWNE).

W zestawieniu znalazły się również rachunki oszczędnościowe dostępne w eurobanku, BGŻOptima, Deutsche Banku, Banku Millennium, BOŚ i BPH, ich oprocentowanie waha się między 2,50 do 2,75 proc. w skali roku. W większości przypadków konieczne jest posiadanie konta osobistego.

Orange Finanse gratulujemy zwycięstwa, tym bardziej, że to nie pierwsze wyróżnienie dla OF w tej kategorii.

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz