Comperia Stars

Najlepsza oferta telekomunikacyjna – marzec 2016

Najlepsza oferta telekomunikacyjna – marzec 2016

Najlepsza oferta telekomunikacyjna – marzec 2016
Kwiecień 06
15:00 2016

Redakcja TELEPOLIS.PL wyłoniła pierwszego zwycięzcę rankingu TELEPOLIS.PL Stars. Do którego z operatorów powędruje pierwsza statuetka? O tym poniżej!

W ramach TELEPOLIS.PL Stars wyróżniane będą najlepsze dostępne na rynku oferty telekomunikacyjne. Podobnie jak w przypadku Comperia Stars kryteria jakie będą brane pod uwagę przy układaniu zestawień będą wynikały z głosowania użytkowników portalu Fast50Club.

W pierwszym rankingu został wyróżniony operator, który posiada najlepszą propozycję dla osób szukających ofert bez limitu, zawierających wliczone w kwotę abonamentu nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz pakiet danych min. 2 GB. Pod uwagę wzięto oferty dla nowych klientów, bez telefonu, z wymogiem utrzymania przez 12 miesięcy. Oferty te są dostępne przez internet.

Pod uwagę wzięto oferty:

 • Plus – Ja+ 59,99,
 • T-Mobile – Jump Go
 • Orange – Smart Plan LTE elastyczna tylko SIM,
 • Play Formuła Smartfon Unlimited Tylko SIM
 • Red Bull Mobile Energy z pakietem nolimit 30 zł,
 • nju mobile z rachunkiem
 • Heyah non stop – Smart M
 • Lajt Mobile – Lajtowy no limit Rozmowy, SMS-y/MMS-y + 4 GB
 • FM Group Mobile – Best Move free 29,90

Uwzględniając wymienione kryteria najlepszą ofertą okazała się być Best Move free FM Group Mobile. Jest to oferta no-limit z 5GB danych. Oferta ta okazała się być najtańszą. Przez 12 miesięcy zapłacić trzeba będzie łącznie 359,80 zł, czyli średniomiesięcznie 29,98 zł. Drugie miejsce w rankingu przypadło Heyah z ofertą Smart M, natomiast trzecie zajęła oferta RedBull Mobile z pakietem nolimit.

Jeśli jesteście zainteresowani tą ofertą, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym rankingiem taryf “no limit” bez telefonu na 12 miesięcy na TELEPOLIS.PL.

FM Group Mobile serdecznie gratulujemy otrzymania pierwszej statuetki TELEPOLIS.PL STARS!

5 komentarzy

 1. Jolanta
  Jolanta Kwiecień 06, 15:59

  Tej firmy to szczerze nie znam. Wolę znane firmy takie jak Plus.

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. Tadeusz
  Tadeusz Kwiecień 06, 17:18

  Własnie zastanawiałem się , mi się kończy umowa z plusem ,gdzie wziąć najtańszy abonament z największym limitem rozmów.Super zestawienie ,bo sam w życiu nie porównałbym tyle abonamentów tak wielu firm telekomunikacyjnych.

  Odpowiedz na ten komentarz
 3. Fryderyk Mobilny
  Fryderyk Mobilny Kwiecień 12, 11:19

  Pani Jolanto, jak ceni sobie Pani jakość sieci Plus, to mam bardzo dobrą wiadomość… Działamy dokładnie na tej samej infrastrukturze.

  Wystarczy nas poznać 😉

  Odpowiedz na ten komentarz
 4. Michał
  Michał Kwiecień 13, 14:34

  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, z jakich nadajników korzysta. A przecież roaming krajowy polega na tym, że można korzystać z różnych nadajników. Z rok temu miałem taką sytuację w salonie orange – pani konsultantka zadała pytanie, w jakiej sieci jestem – odpowiedziałem, że w play. Ona na to, uu to musi mieć chyba pan problemy z zasięgiem. Uśmiechnąłem się tylko, bo przecież play ma większy zasięg od orange, ponieważ korzysta z nadajników wszystkich operatorów 🙂

  Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz