Comperia Stars

Najlepsza lokata sierpień 2016

Najlepsza lokata sierpień 2016

Najlepsza lokata sierpień 2016
Sierpień 04
12:07 2016

Zastanawiacie się gdzie najlepiej zdeponować obecnie środki? Co prawda oprocentowania depozytów wciąż nie zachwycają, my jednak mamy dla Was, jak co miesiąc, odpowiedz na pytanie: w którym banku warto założyć lokatę?

Analityk porównywarki finansowej Comperia.pl Jacek Kasperczyk przygotował w tym miesiącu, zgodnie z odpowiedziami respondentów Fast50Clu.pl ranking lokat na kwotę 10 tys. złotych, których okres zapadalności wynosi 3 miesiące.

Okazało się, że najlepszą ofertę posiada Plus Bank. Wyróżnioną propozycją jest Lokata na Start, jest to trzymiesięczny produkt, którego oprocentowanie nominalne wynosi 4 proc. w skali roku. Aby liczyć na takie oprocentowanie należy otworzyć w Plus Banku konto osobiste.

Na podium znalazły się też propozycje mBanku oraz Idea Banku. Są to depozyty oprocentowane na 3,50 proc. w skali roku. Mogą z nich skorzystać nowi klienci wymienionych banków. Warto dodać, że mBank wymaga od klienta założenia ROR, Idea Bank – nie.

W zestawieniu znalazły się też depozyty z oprocentowaniem nominalnym na poziomie 3 proc. w skali roku. Są to propozycje takie jak: Lokata Mobilna w Banku Millennium oraz Lokata Bezkarna w BGŻOptima. W przypadku obydwu produktów należy otworzyć konto. W przypadku drugiej, wymienionej oferty można ulokować nawet 100 tys. złotych.

Nasz analityk potwierdza również, że warto korzystać z opisywanych wyżej ofert, których oprocentowanie sięga 3,5 proc. Zwłaszcza, że średnie oprocentowanie lokat wynosi obecnie 1,40 proc.

Serdecznie gratulujemy Plus Bankowi zwycięstwa. Niebawem statuetka Comperia Stars zostanie przekazana przedstawicielom banku!

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz