Comperia Stars

Najlepsza lokata lipiec 2016

Najlepsza lokata lipiec 2016

Najlepsza lokata lipiec 2016
Lipiec 19
16:35 2016

Sezon urlopowy w pełni, mimo to analityk porównywarki finansowej Comperia.pl Jacek Kasperczyk przygotował, jak co miesiąc, ranking lokat. Abyście mogli dowiedzieć się, gdzie warto założyć w lipcu depozyt.

Do którego banku przekazana zostanie w tym miesiącu statuetka Comperia Stars w kategorii Najlepsza lokata? Otóż po dogłębnej analizie okazało się, że najlepszy produkt posiada obecnie Idea Bank. Mowa o 3-miesięcznej Lokacie Happy. Produkt oprocentowany jest na 4 proc. w skali roku. Jest to lokata dość popularna, ale przypomnijmy, że bank nie wymaga założenia konta osobistego, a oferta jest adresowana do nowych klientów banku.

Jeśli nie spełniacie powyższych warunków możecie zainteresować się 3-miesięczną lokatą dla nowych klientów mBanku, która oprocentowana jest na poziomie 3,50 proc. w skali roku mBank nie wymaga założenia rachunku osobistego.
Na trzecim miejscu znalazła się oprocentowana na poziomie 3,25 proc. Lokata Mobilna Banku Millennium. Za podium znalazły się lokaty dostępne w Raiffeisen Polbank, ponownie w Idea Banku oraz BGŻOptima.

Przypomnijmy, że parametry uwzględnione w rankingu zostały wskazane przez użytkowników Fast50Club w drodze ankiety. Respondenci wskazali, że interesują ich 3-miesięzne depozyty opiewające na 10 tys. złotych.

Serdecznie gratulujemy Idea Bankowi, tym bardziej, że już od 4 miesięcy nie maja sobie równych w tej kategorii.

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz