Comperia Stars

Najlepsza lokata czerwiec 2016

Najlepsza lokata czerwiec 2016

Najlepsza lokata czerwiec 2016
Czerwiec 07
10:33 2016

Kolejny ranking lokat… Czy na rynku pojawiły się w ciągu miesiąca jakieś super depozyty, które zdeklasowały konkurencję? A może niewiele się zmieniło i zwycięzca pozostaje niezmienny, a statuetka Comperia Stars powędruje do tego samego banku? O tym poniżej!

W tym miesiącu respondenci ankiety Produkty bankowe poprzez platformę Fast50Club zdecydowali, że chcą ulokować 10 tys. zł, na okres 3 miesięcy. Analityk porównywarki finansowej Comperia.pl Jacek Kasperczyk oferty spełniające takie warunki wziął pod uwagę przygotowując ranking.

Najlepszą ofertą okazała się znana wszystkim obserwującym rynek depozytów lokata Happy Idea Banku.  Produkt oprocentowany jest na poziomie 4 proc., ulokować na nim można do 10 tys. zł. Oferta nie traci na popularności, dlatego że aby założyć  depozyt nie trzeba otwierać konta osobistego. Dodajmy jednak, że z produktu mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci Idea Banku.

Na drugim miejscu znalazły się ex aequo 3-miesięczna lokata dla nowych klientów dostępna w mBanku oraz SMART Lokaty na Powitanie oferowanej przez Bank SMART. Obydwie lokaty oprocentowane są na poziomie 3,50 proc. w skali roku. Maksymalnie ulokować można do 10 tys. złotych

Na trzecim miejscu znalazła się oprocentowana na poziomie 3,25 proc. Lokata Mobilna Banku Millennium. W tym przypadku również należy być posiadaczem konta osobistego w tym banku, a maksymalna kwota, którą można ulokować również wynosi 10 tys. złotych.

To już kolejna statuetka przyznana Idea Bankowi w tej kategorii. Jest więc wyraźnym faworytem w  drodze do otrzymania głównej nagrody Comperia Stars w kategorii Najlepsza lokata. Gratulujemy!

Oczywiście zapraszamy również do pełnego rankingu lokat na Comperia.pl

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszą osobą która skomentuje ten artykuł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz